Image

Цікаві факти про Данію

Ми підготували для Вас цікаві факти про Данію. Адже Данія входить до п'ятірки країн, де найкраще жити і стає все більш цікавою країною для туристів. Європейці приїжджають сюди постійно, щоб оцінити красу островів, а їх там 474, так само їм належить Гренландія. Данська мова до неподобства складна, але у туристів не буває проблем, оскільки у Данії діти починають вивчати англійську мову з 5 класу в обов'язковому порядку.

Цікаві факти про Данію.

  • Столиця Данії - Копенгаген.

  • Чисельність населення Данії становить - 5,4 млн осіб.

  • Офіційна мова - данська.

  • Данія дуже дисциплінована, консервативна і дорога країна. Великі податки на нерухомість, автомобілі і навіть із заробітку держава мало не половину забирає собі.

  • Саме в Данії вперше з'явився всім відомий конструктор «LEGO», що є абревіатурою від «leg godt», у перекладі «грайте добре».Данія подарувала нам відомих людей, таких як письменник Ганс Крістіан Андерсен і фізик Нільс Бор лауреат Нобелівської премії, і Ларс Ульріх засновник групи «Metallica»

  • Прапор Данії має такий вигляд: 

  • Данія налічує 14 лауреатів Нобелівської премії, з них одна - Премія Миру, чотири Премії з літератури і п'ять - з фізіології або медицини. 

  • З 1989 року дозволено реєструвати шлюби гомосексуалістів.

  • Через дефіцит бензину після другої світової війни, більшість данців пересіли з автомобілів на велосипеди. Криза пройшла, а звичка залишилася, тепер велосипед - найпопулярніший вид пересування.Данія славиться своєю випічкою і морепродуктами, з одних і тих же продуктів готують різноманітні і найголовніше смачні страви. Правда ціни в ресторанах зашкалюють.Клімат в Данії практично не змінюється з місяця в місяць. Майже одна і та ж плюсова температура, що взимку, що влітку.У Данії роботодавці оплачують сніданок, обід і вечерю своїм співробітникам. Навіть у  дрібної компанії є своя їдальня і кухар. А щоб звільнити співробітника, його зобов'язані попередити за два місяці до звільнення щоб за цей час він зміг знайти нову роботу.На данських вулицях практично неможливо побачити порожні пластикові пляшки. Річ у тому, що такі пляшки вигідно здавати за гроші. 

Категорія: Факти Теги: #Факти

Вибір редактора

Image

Користь риторики. Вчіться ефективно розмовляти.

Риторика - це наука, а значить, за своїм визначенням не може бути некорисною, оскільки будь-яка наука спрямована на вироблення і систематизацію знань про дійсніс

Підписатись

Підпишись якщо хочеш отримувати самі популярні пости на свою пошту. Тільки саме популярне та актуальне.