Image

Цікаві факти про Данію

Ми підготували для Вас цікаві факти про Данію. Адже Данія входить до п'ятірки країн, де найкраще жити і стає все більш цікавою країною для туристів. Європейці приїжджають сюди постійно, щоб оцінити красу островів, а їх там 474, так само їм належить Гренландія. Данська мова до неподобства складна, але у туристів не буває проблем, оскільки у Данії діти починають вивчати англійську мову з 5 класу в обов'язковому порядку.

Цікаві факти про Данію.

  • Столиця Данії - Копенгаген.

  • Чисельність населення Данії становить - 5,4 млн осіб.

  • Офіційна мова - данська.

  • Данія дуже дисциплінована, консервативна і дорога країна. Великі податки на нерухомість, автомобілі і навіть із заробітку держава мало не половину забирає собі.

  • Саме в Данії вперше з'явився всім відомий конструктор «LEGO», що є абревіатурою від «leg godt», у перекладі «грайте добре».Данія подарувала нам відомих людей, таких як письменник Ганс Крістіан Андерсен і фізик Нільс Бор лауреат Нобелівської премії, і Ларс Ульріх засновник групи «Metallica»

  • Прапор Данії має такий вигляд: 

  • Данія налічує 14 лауреатів Нобелівської премії, з них одна - Премія Миру, чотири Премії з літератури і п'ять - з фізіології або медицини. 

  • З 1989 року дозволено реєструвати шлюби гомосексуалістів.

  • Через дефіцит бензину після другої світової війни, більшість данців пересіли з автомобілів на велосипеди. Криза пройшла, а звичка залишилася, тепер велосипед - найпопулярніший вид пересування.Данія славиться своєю випічкою і морепродуктами, з одних і тих же продуктів готують різноманітні і найголовніше смачні страви. Правда ціни в ресторанах зашкалюють.Клімат в Данії практично не змінюється з місяця в місяць. Майже одна і та ж плюсова температура, що взимку, що влітку.У Данії роботодавці оплачують сніданок, обід і вечерю своїм співробітникам. Навіть у  дрібної компанії є своя їдальня і кухар. А щоб звільнити співробітника, його зобов'язані попередити за два місяці до звільнення щоб за цей час він зміг знайти нову роботу.На данських вулицях практично неможливо побачити порожні пластикові пляшки. Річ у тому, що такі пляшки вигідно здавати за гроші. 

Категорія: Факти Теги: #Факти

Вибір редактора

Image

Дивовижні факти про Чорне море.

Важко уявити, що 8000 років тому, Чорне море було гігантським прісноводним озером, схожим на Каспійське море. Коли потужний землетрус розколов сушу, утворилася п

Підписатись

Підпишись якщо хочеш отримувати самі популярні пости на свою пошту. Тільки саме популярне та актуальне.