Image

У Японії створюються міста-ковчеги.

«Ковчеги» матимуть вигляд плавучих островів, які, як величезні лілії, будуть дрейфувати по хвилях води. Розташовані вони будуть в серединній частині Тихого океану. Кожен з таких островів буде встановлений на величезній платформі, загальною площею в кілька гектарів і висотою в 1 кілометр. Такі гіганти повинні умістити від 10 000 до 50 000 чоловік, які і будуть забезпечувати організацію роботи «ковчегів».

Кожна одиниця такої конструкції буде мати вагу близько 11 000 тонн. Посеред кожного штучного острова будуть розташовані хмарочоси - «зелені міста» для людей, а в якості енергії використовуватимуть лише екологічно чисту енергію хвилі та морської течії. Вежі будуть виготовлені з легких сплавів, таких як магнієві.

Розробники планують навколо хмарочосів розмістити парки, сади та алеї, а також орні та кормові луки і поля. Для захисту від можливих цунамі та високих хвиль на «ковчегах» будуть побудовані невеликі дамби. Однак у відкритому океані великі хвилювання не є загрозою.

Країна Японія постійно піддається різним природним катаклізмам, тому не дивно, що саме вони і стали генерувати дану ідею «Ковчега». Інженери вважають, що в недалекому майбутньому так будуть конструюватися всі міста і навіть цілі країни. Перший острів обіцяє бути побудованим до 2025 року.

Категорія: Факти Теги: #Факти

Вибір редактора

Image

Рыба Капля

Самым уродливым животным на всей планете признана рыба- капля.

Підписатись

Підпишись якщо хочеш отримувати самі популярні пости на свою пошту. Тільки саме популярне та актуальне.